GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 11211292

nr 1121 1292

Golvvas

Kina, 1900-tal, höjd: 44 cm

Kondition: bruksslitage

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 augusti 2017
kl 19:38:56

2/8 22:21:29 1      Vinnande bud